View Single Post
Staro 08.07.2019., 09:10   #977
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Može netko preporučiti powerbanka cca 10 000mAh sa QC i usb type c? Nešto lokalno ili u EU....neda mi se čekat mjesec dana. Hvala



Preporuke za Anker PowerCore II,

ima brzo punjenje samog powerbanka i QC3 za distribuciju, kompaktan, lagan, Anker kvaliteta i s njim npr 2x ali full napunim S10, znači sve po specifikacijama.




Ja sam u potrazi za kvalitetnim bezičnim punjačem, pa me zanima koji su najbolji odnnosno najbrzi?


Jedina dva uvjeta su da je punjac sto brzi i da na sebi ima USB-C konektor umjesto USB-micro.


Svi bolji brandovi (Ugreen, BlitzWolf, Baseus) imaju na fast wireless punjačim deklarirano max 10w, ali na Aliju vidim neke sa 15W, sa brdom prodanih primjeraka i jako dobrim feedbackom.


Naravno, ima tu jos kandidata za brzi wireless punjač:


XIAOMI do 20W- do max 20w, ali ostaje pitanje kako radi sa npr Samsung mobitelima.


HUAWEI- DO 15 W, ista tsvar kao i sa Xiaomijem, ne mogu vidjet kako to radi sa Samsungom, odnosno ne bi htio da se dogodi da ovakvi punjači daju 15W sa Huawei podrzanim telefonima, a recimo sa Samsungom daju 7,5W.


Trenutno imam Samsung, koji je nadaleko poznat po ultra brzom punjenju, ali bez obzira na to, volio bih kupiut sto brzi punjač tako da me i u narednim godinama zadovoljava (i naredne telefone)


Unaprijed hvala
__________________


Zadnje izmijenjeno od: srale7. 08.07.2019. u 09:42.
srale7 je offline   Reply With Quote