View Single Post
Staro 11.01.2018., 13:14   #2895
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Slučaj nekulturnog kupca nema veze sa mnom i sa mojom temom. Niti sam ja takav kupac. Miš je takav komad hardvera koji zaista ne može pasati svakom kupcu (oblik miša/ergonomija, veličina šake kupca itd) i fakat je nužno da se proba prije kupnje. Ja ne vidim kako bi ja mogao miš zasrati u 5 minuta ili oštetiti. Masne prste nemam, ne smijem jesti masno. Ti vjerujem gutaš janjetinu, u to ne sumnjam.
Drago mi je da "štitiš" svoje kolege prodavače ali eto boli me k što si i ti bio prodavač pa se osjećaš pozvanim glumiti odvjetnika.
U međuvremenu i dalje kupujem tamo di mogu probati proizvod (onaj koji se mora probati) i gdje me dočekaju sa dobar dan i doviđenja i ne tretiraju me kao stoku koja ih sad tu nešto "gnjavi". Ne očekujem da me treitraju kao damu niti to tražim ali neki temelj kulture, profesionalnosti i poduzetnosti (a bome i poznavanje materije) očekujem. Osim toga, imamo svijetle primjere (već spomenute) pa ne kužim kaj ti nije jasno.
Fulao si struku ako nećeš raditi s ljudima. Odi u slikare.
Fulao si ono što sam napisao, al eo rekli su ti kolege. Naravno da možeš svoje mišljenje reći, ja sam ti rekao kak stvari stoje.
Ponavljam ti opet, to što ti misliš da si nešto trebao dobiti servirano a nisi, neznači da je prodavač nešto krivo napravio.

Nemoraš se brinut za mene, ja taj posao nasreću neradim već neko vrijeme


Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
@pupo, koji pacijent,taj je gori od mene,neki okorjeli gejmer
Misevi dosežu do 1000kn,skupi su i normalno da ti nezele otvarat,isto kao i sve ostale periferije,neznam sta ti tu nije jasno.
Veliki danak je uzelo i narucivanje online,izvana ili od domacih i trgovine drze (fizicki) artikle koji najvise idu.A nisu svi okorjeli gejmeri i ne kupuju samo the best.
Ma da, lik ful bezobrazan, svi se pogledaju koji su bili u dućkasu. A ono kad je počeo s pričom da je platio miš 400kn, da kao nije to neki shit za 50kn, odma me poteralo. Bu hu, potrošio je 400kn.
Pupo je offline   Reply With Quote