Tema: Pokemon GO
View Single Post
Staro 11.07.2016., 16:09   #25
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
Dakle moj kratki review nakon 2 dana:
Hvatanje Pokemona: Sranje, samo bacas poke lopte dok ga ne uvatiš il do ne pobigne, nema tuče nema ničega. I još bi zamjerio šta moš skoro sve pokemone uvatit u krugu od 500 metara, nema onog jebote uvatia sam Magmara, kad je Magmar na svakom kutku.

Borbe: Sranje, samo u dvoranama, ne sa drugim trenerima, samo pritisces na lika da napada, eventualno moš skočit kao "Izbjeć", al glupost nema taktiziranja nikakvog.

Levelanje avatara: Relativno ok, skupljaš pokemone i dobijaš levele, i možeš malo dobit ako dvoranu osvojiš, prihvatljivo

Levelanje pokemona: Najveće sranje, jednostavno nema smisla, potrošiš star dust i candye koji služe za levelanje, da bi naletio na jačeg istog pokemona u divljini i onda trejdaš prošlog na kojeg si potrošio 10 candya, za samo jedan candy.
Pokemoni se ne levelaju kroz bitke!

Healanje pokemona: Sranje, moraš koristit iteme revive i potion, nema poke centara, nema healanja kroz vrime, i nemožeš niti kupiti u shopu potion i revive, dakle kad ti pokemon umre, pošalji ga profesoru i traži novog, nema ga smisla liječiti jer jedan revive/potion nađeš na jednom od 10 pokestopova(iako ga moš reviveat ako mu digneš lvl al bude na 2-3 hp-a)

Interakcija među drugim igračima:Sranje 1/100 skoro ne postoji, nije 0 zato jer možeš ostavit jednog svog pokemona u dvorani pa ti ga prijatelj može napast. Nema trejdanja pokemona ni itema.

Bugove neću komentirati, jasno je naglašeno kako je beta verzija, i previše igrača se spaja(niko iz hrv nebi triba moc niti igrat), tako da su bugovi očekovani

I bez obzira na sve igra je opet nekako malo zabavna, al kad bi se mene pitalo ovo je pre pre pre Alpha preview, ova verzija 0.29 mi daje nadu da ce do 1.0 to bit jako dobra igra, al zasad realno, sranje

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 11.07.2016. u 16:16.
OuttaControl je offline   Reply With Quote