View Single Post
Staro 06.09.2019., 19:36   #1090
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Evo nakon nekog vremena sam odlucio da izbacim Cloud 2 kao gaming headset i isprobam nesto drugo.
Odlucio sam se na opciju da slozim sam svoj "gaming headset". Narucio sam SHP9500 i HD688b (ponistio sam narudzbu, ali ako kojim slucajem dodu ostaviti cu ih jel su bile 20e + earpadsi, pa ih u krajnjem slucaju pokloniti nekome ako budu dobre). Mislim da cu biti odusevljen sa SHP9500 jel sam vidio mjere, a vecina ih usporeduje sa HD600 koje su jedne od boljih sluski koje je sennheiser napravio (a i mjerama su jako slicne).
Cloud 2 i neke druge sluske koje sam isprobao mi se stvarno nisu svidjele sto se tice reproduciranja zvuka. Udobne su, kvaliteta izrade je odlicna ali sam zvuk je sranje. Kao da slusas nekakav kineski chi-fi. Lose ustimane i imaju nekakvu rezonancu na 4 khz koja se ne da equalizati. Sa sonarworks truefi su mi zvucale ok, ali on je 80e i trial se ne da vise resetirati . Uglavnom dobar "paket", ali mislim da se za te novce bolje sam sloziti nesto. Napisati cu kratak osvrt kad mi dodu SHP9500.

Ono sto mi je problem u ovoj prici je mikrofon. Mogao bi staviti Snowball ICE, ali ta kugletina je preogromna + jos stalak, a kao netko tko voli minimalizam jednostavno ne mogu . Gledajuci video-e na youtube-u isao sam na njihovu soluciju jel sam preskrt dati 40e za v-moda boom i uzeo sam Bluesmart LAV mic. Mikrofon je odlican, ali omnidirekcionalan i hvata mi dosta tipkovnicu i mis dok igram i to u tolikoj mjeri da mi je tesko sloziti "glasovnu aktivnost" koja mi aktivira mic na govor, a ne na lupkanje tipkovnice i slicno.
Jel imao jos tko kakvih slicnih problema ?
boris1408 je offline   Reply With Quote