View Single Post
Staro 08.01.2016., 20:49   #86
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,429
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Ajmo mi na ajfon, jel koristi netko cijelo vrijeme upaljen Low power mode? Ono, da ga ne gasi i stalno je u tom modu
Ja u 90% slucaja, kao sto sam i ranije naveo, ne primjecujem nikakav pad performansi u AVPlayer-u, YT-u, Safari-u, Igrama... Sve radi jednako kao prije, a baterija traje duze, pa ono, zasto ne?

A sada zasto koristim iOS mobitele (a imao sam i ipade i ipod)...pa ono, jednostavni su (prije sam JB-ao, ali sam pokupovao tih par apova sto koristim i vise ne zezam s time), baterija je donekle OK, ekran mi je savrsen, uvijek sve nadogradnje dobijem odmah, navikao sam se cak i na glupost zvanu itunes (a ipak ih koristim kakvih 7-8godina), mob radi savrseno glatko, ali bas bezobrazno glatko (6S) i generalno sam zadovoljan svime, osim sa vanjskim zvucnikom sa kojima valjda 99% 6S ima problema. Zvucnik krci kad ga se pojaca do kraja i to me bas iritira, i to ne ocekujem na premium uredjaju koji je odvratno skup i to mi je def najveci minus (mislim na brutalnu cijenu). Citao sam temu na apple forumu vezanu uz te zvucnike i ekipa je promjenila po 6-7 komada i svi krce, ocito serijska greska na koju apple uredno baca kompletni ignor

Andorid..stajaznam, imaju ga svi oko mene, i stalno neki problemi, ne radi viber kako treba pa pregrijava mob i srce bateriju i slicne nebuloze, pa svako toliko tvornicki reset...ne hvala. Hocu da mi mob radi pouzdano.

Naravno da i na iOSu ima problema tu i tamo, ali jos nikad nisam naletio an problem koji nisam rijesio jednostavno gasenjem pa paljenjem moba.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote