View Single Post
Staro 31.10.2016., 21:01   #7996
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
Pitanje za vlasnike bravia uređaja. Dok gledam film imam onaj osjećaj da nešto nije u redu, da nešto ne stima, a ne znam točno što. Prije tjedan dana gledao sam star trek (1080p) preko usb-a. Za vikend sam pripremio par filmova i stavio ih na hdd. Jučer i danas pokušavam gledati, ali 2 od 4 filma jednostavno stanu negdje oko 25 minute i ne mogu ih pogledati do kraja. Uz to, čini mi se da kvaliteta filmova nije takva kakva bi trebala biti - lošija je. I sad bas gledam star trek (isti onaj koji sam gledao preko usb-a) i stvarno kvalitetom nije isto. Nemam usb da provjerim jedan uz drugi, ali kao da gledam kino rip, a ne Blu-ray-DL. Postoji li neka zaštita ili nešto jer mi ništa nije jasno? Siguran sam da kada spojim komp na tv i gledam preko bilo kojeg player-a, slika je puno bolja.
I može li se samo odjednom pojaviti ghosting? Imao sam prije neku lijevu marku tv-a, ali samsungov panel je bio u njemu. I, ili sam tek nakon par godina "preko noći" primijetio ghosting ili se nešto desilo sa panelom. Slicna stvar je i sada sa bravia-om kdl-42w706b. Pojavljuje se ghosting na bluray-u od par gb.
Zagorhac je offline   Reply With Quote