View Single Post
Staro 31.05.2007., 10:07   #24
yeti
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 212
Pustio sam memtest od jučer popodne do danas ujutro - nakon 5 sati nije bilo errora, al konačan rezultat ću znat tek danas popodne kad dođem doma.

Ovih dana se inače nemam puno vremena time bavit, al sljedeći korak će mi bit promjena drivera - stavit ću valjda ove preporučene - pa onda javim da li ima kakvih promjena.

Skinuo sam i onaj test za grafu čudnog imena, tipa HPRTGVN Jel on služi upravo tome da prikaže do koje temp. je moja grafička sposobna ići bez artefakata? U relativno malo vremena kolko sam ga vrtio stigla je do 101'C uz najnormalniju sliku, bez trzaja i artefakata. Kolko dugo bi njega trebalo vrtit i kod koje temp. ga zaustavit? I s kojim postavkama? Pokrenut i pustit da ide sve po defaultu ili mijenjati postavke, s obzirom da su na samom ekranu navedene tipke za promjenu...
Inače, kako se flasha bios grafičke i dal bi mi to bilo korisno?

Što se matične tiče, s njom sam dobio programčić za flashanje biosa, al on je samo jednom prepoznao i 'skinuo' novi (još tamo negdje kad ju kupih), a nakon toga mi uvijek javlja da je trenutna verzija biosa i najnovija.
yeti je offline   Reply With Quote