View Single Post
Staro 29.07.2017., 21:43   #72
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Pa kako bi trolao. Fleshao sma 2 puta vec grafe. prvo sma ih flesao dok sma bio na windowsima pa je sve nesto se rusilo pa ste mi rekli vrati sve na default i probaj. I sad sam sve vratio na default. Znaci refleshao na original bios i stavio na smOS i sad vidim da radim i sad bi htio opet fleshati jer ovako nefleshano nema smisla rudariti.

A znam da sam s vacsom pricao prije i sad vidim da je i on na smOSu i vjerujem da fleshanje i postavke na smOSu mogu biti drugacije nego one na windowsima. Cak si mislim da se moze ici agresivnije s overclockom... Zato sam pitao ponovno.

A drugi problem je sto imam tu gigabyte rx470 G1 gaming koji nitko nema, a izgleda da je za njih neki posebni bios jer sam probao neke iz onog topica tvojeg s biosima i nisu mi bas radile kak treba. E sad opet, to je bilo na windows, dali bi sad radile na smOS opet neznam, zato bolje pitam nego da isprobavam i trosim vrijeme.

EDIT:
Zaboravio zahvaliti Vacsu na sugestijama, sad mi oba riga znaci 5x RX 570 i 5X RX 470 trose 1600 wati (claymore dual ETH i DCR), sto je 800 wati po rigu sto je super. A stavio sma na 2, a probat cu kasnije s 1 da vidim dali ce raditi. Ali prije bi htio fleshati ggrafe pa vidjeti onda.
Kak niko nema kad sam ti napisao kako rade stabilno ...
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote