View Single Post
Staro 22.09.2018., 11:25   #5523
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kakav govnar je onaj developer što radi Package Disabler Pro za Samsung mobitele. Nakon Samsung OTA quickfix updatea, odjednom vidim Email, SHealth, Pay, Smart Things i ostala sranja... reko koji qrac.

Naravno, app više ne radi. Reinstall nula bodova. Vidim na Playu nema više ni za skinuti moje verzije nego je "nova" za 26 kn. E reko nedam iz principa. Vidim u komentarima, ekipa ga pljuje i lik odgovara kako ako su jednom platili da se jave na taj i taj mail da će vratit pare.

I ja njemu pošaljem mail čisto iz razonode i lik odgovara da je stara black listana i da mi eto nova. I ja kažem ok daj mi ju džabe. Nema odgovora. Nekoliko mailova, nema odgovora. Pošaljem na taj refund mail, ništa. Ostavim negativan komentar, u roku od 2 minute replyja da se javim na mail s kojeg ne odgovara

Da se razumijemo - jebo 26 kn. Nemreš 2 pive popit za te pare, ali stvar je principa. Naravno da sam se "snašao". Tada sam mu poslao screenshotove od zadnje verzije kako radi na mom mobu popizdio je i rekao da će me prijaviti googlu. Odgovor je bio da mi se i on i Google mogu navući toljage

Podržavam developere, nikome to nisam napravio, imam gro kupljenih appova do 50tak kuna i nije problem dati pare za nešto korisno. Ali ovoj gnjidi svaka 3-4 mjeseca plaćati "novu" aplikaciju je kenjaža + komunikacija koja je kriminalna, javio se samo nakon komentara i 2 minute nakon što je vidio skrinšotove, a nije mogao jednistavno odgovoriti na neka pitanja ranije i to jedan dana + reminderi

Opet kažem, jebo 26 kn, ali stvar je principa pa da je i 1 kn.

Eto sad mi je lakše

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote