View Single Post
Staro 07.06.2020., 09:15   #41637
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Baš gledam dragoj uzeti neki ebike da se možemo voziti skupa, a da ne umire jer nije u nekoj kondiciji i to je nevjerojatno koliko su napuhane cijene za ebike.
Najosnovniji modeli sa očajnim Suntour vilicama, Alivio 8sp prijenosom i sličnim antikvitetima koštaju po 12-16k kn, i to "no name". Specialized i sl su 20k+.

Te bicikle u "akustičnoj" verziji koštaju 3000-4000kn. U uspredbi gledam recimo romobile koji imaju skroz solidne motore, jake baterije (sl kao i bicikle) i koštaju oko 2500-3500kn. Znam da ima manje djelova, ali najskuplja komponenta je motor i baterija, a to je ajmo reći slično. Koje je to deranje ovaca, znam i zašto (u EU prodaja ebikeova je ogromna i sve je rasprodano), samo me čudi kako tu Kinezi nisu ugledali tržište.

Bilo bi super kad bi prodavali kakav set rama+motor+baterija za 3000kn pa da ostale stvari sam složiš ili prebaciš sa starog bajka.
totalno se slazem s ovim, nedavno me prijatelj pitao koliko sam ja dao za svojeg i ispao me nekih 13500kn na popustu (Cube - linkao sam ga prije par stranica) i kazem mu ma sigurno ces naci nesto na popustu ili povoljno i posaljem ga u ducan da pogleda bez ikakvog premisljanja.

kasnije mi se javi da je najjeftinija 20k kn, nema popusta, nema nicega

rekoh, sorry frende i sjetio se kad sam placao svoj, prodavac mi da katalog - kao evo pogledajte si nove modele koji dolaze a ono minimalna cijena 27500 za najjeftiniji model
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote