View Single Post
Staro 15.06.2017., 17:20   #1526
DigitalVHS
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: BL
Postovi: 227
Citiraj:
Autor ThR Pregled postova
Poz Ekipa,

Zanima me da li postoji neka velika razlika/benefit izmedu istog modela kartica ali npr. drugog proizvodaca; npr. jel ima neki benefit izmedu ova dva model osim eventualno power con...ili koji mhz vise na overclocku:

SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 570
XFX AMD Radeon RX 570 RS XXX 4GB OC+

recimo mogu da nabavim ove modele po ok cijeni pa me zanima ako je netko probao ili da sikam bilo koji rx470,480,570,580 nebitno o brandu?

thx
Proizvodjac je bitan kad su fanovi i pitanju, kartica sa 3 fana ce se bolje hladiti nego ona sa jednim, samim tim i rok trajanja joj je duzi, sto se tice Mh/s bitnan je proizvodjac memorije...i mislim da moze razlika biti i do 2 mh/s (ista kartica razlicita memorija) pregledaj malo forum, naci ces koja daje najvise mh/s.
Citiraj:
Autor Charugga Pregled postova
Ovako dali je netko imao ovakav problem... napokon svih 6 grafi u pogonu. Nakon 5 dana j***** sam ga ustelo i sad mi je brate hs na svih 6 15.600mhs a bio je s 5 oko 100 000mhs... pomoc
Previse si ih OCao? Pa ima postepeno pada Mh/s? Meni se isto desava kad nemestim da jedna daje preko 30 mh/s druga padne na 20 mh/s i ispod ide

Zadnje izmijenjeno od: DigitalVHS. 15.06.2017. u 17:34.
DigitalVHS je offline   Reply With Quote