View Single Post
Staro 01.10.2016., 16:03   #108
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor robert77 Pregled postova
Ne znam samo otkud ti podaci za nvidiu i 40 mh/s,ne ulazim u rasprave s nekim tko nabada nesto o cemu ocito nema veze s vezom i vuce linkove gdje stigne iako ne zna da je rijec o nice hashu a ne ETH miningu,ako zelis brojke kupi pa isprobaj 1070/1080 tada mozemo pricati,kako rekoh imao sam priliku sredinom 8 mjeseca isprobati obje kartice i rx 480/470 te usporediti sa starijima r9 280x/r9 290x/r9 390x...brojke su takve s cuda/genoil minerom i WIN 10,a evo i link da potkrijepim sve,i govorimo ovdje o ETHEREUM MININGU,ovo sto si poslao s dnevnim incomom na slici odgovara zaradi koju sam ti naveo prijatelju oko 7usd dnevno s 1080,pise u tekstu... https://forum.ethereum.org/discussio...-mining-issues
Čovjek majna lbry preko Nicehasha, a ne eth.
Zato se ne razumijete.
Al čitam da otkad je Nicehash ubacio lbry ode profitabilnost nadoooolje također.
Mislim da su kandidati za nevidiju lbry (bez nicehasha treba pozivnica koju je navodno teško dobiti) i Monero. Za ATI eth je no-brainer.
I sve to ako već imate hardver.
Ako mislite u ovom trenutku kupovat 10 grafa za 20K kuna, mogu vam samo reći: spojite se direktno na banderu ili zaboravite cijelu priču o majnanju.
Uostalom, puno je uzbudljivije kupit bitcoin pa čekat sljedeći ekonomski kolaps pa onda prodat. Trebalo bi navodno krenut već ovih dana ak Deutsche Bank krepa. Ak ne onda nakon amerikanskih izbora.
kopija je offline   Reply With Quote