View Single Post
Staro 25.06.2013., 14:03   #112
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Dobro, i koji je scenarij? Dođem, tražim servisera, on dođe i veli, usred uvijanja uređaja, oštećena je matična ploča. Ja velim nemoguće. On veli moguće, ja sam certificiran, mjerili smo postotak uvijenosti u zračnom tunelu. Točno 3% previše u odnosu na dozvoljenu uvijenost, u donjem lijevom uglu. Ja velim ja nisam certificiran, ali znam nabirat brojeve i na fiksnom telefonu i sad ću Vam zvat stričeka inspektora. Oni se preplaše i pobjegnu iz firme, ostavljajući sve mobitele nezaštićenim pa si ja izaberem i uzmem jednog?

Malo sam sarkastičan, ali što je moja riječ protiv njihove? Kontaktiralo me dosta ljudi koji su prošli tu borbu i dosta je izašlo iz iste podvijena repa, pa čak i uz pratnju državnog inspektorata. Ne kužim, kaj mislite, da uđem i gledam servisera ravno u oči bez treptanja dok on ne popusti i rasplače se, pa sve prizna?
Ak je on certificiran ja sam Papa. Možda je jedan certificiran ili je cijela firma nabavila cetifikat pa se svi isfuravaju na to ... platiš i eto certifikata ...
Xenon je offline   Reply With Quote