View Single Post
Staro 24.06.2013., 21:06   #110
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
@Kristijan

Pošto su ti ga "metnuli" prvi put, pa se osjećaš silovanim, vjerojatno ćeš naučit lekciju za sve druge puteve. Ja te razumijem, ja da sam došao tamo nebi zaradio prekršajnu prijavu nego nekoliko kaznenih a ovi trolovi sa dna kace koji rade u Agramu bi bili razbacani unaokolo ko đubar po vinogradu.

Drugi put, neka svi ovo zapamte, mobiterl odnesi TAMO DI SI GA KUPIO, poslikaj ga, nekaga oni pregledaju i daju ti NAPISMENO da je s njim fizički sve u redu. Onda svi ovakvi "sumnjivi" kvarovi spadaju pod garanciju a Agrem neka yebemayku VIP-u i obratno, ti ćeš dobiti novi mob (ili u mom slučaju novu MBO ua SGS1)

Agram je servis koji ima ugovore sa Tlele2, VIPom i ko zna s kim još zato jer rade tako kako rade, nema đaba menađerćić u VIPu netto plaću 14.000kn, njima je posao izvlačit postotak (tebe i mene) iz mase i metat nam ga u pak
Potpis na ovo, svi idu brzim putem da necekaju tih par dana dok vip to njima posalje i nazad, sto je krivo kao sto i poslusat prodavace u vip i t-com centrima kad kazu odnesite sami u agram servis, osobno u vise navrata sam govorio da mene uopce nezanima skim oni imaju ugovor i slicno neka ga posalju u servis i jos trazis zamjenski uredaj ako se radi o nekome mobu u tome cijenovnome rangu....

A sto se tice applea to je drugi par rukava, ako toliko vjeruju u svoje savrsene proizvode i predstavljaju ih kao takve cemu onda daju samo godinu dana gare dok svi duplo vise?!
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote