View Single Post
Staro 27.02.2008., 17:30   #139
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Biciklisti su zlo u prometu. Odma iza ZETovaca i opelaša

hebo me pas ako mi po ljeti 8 od 10 ''napetih'' po gradu nije sa biciklistima. Beren ak te vidim da mi padas pred auto pokusat cu zakocit, ali nista ne obecajem. Salu na stranu. Definitivno bi trebalo uzi dio grad sloziti malo sire biciklisticke staze ili cak im dati koju traku kad nije prometni kolaps. Osobno nevozim bicikle i nisam neki ljubitelj, al vjerujem da je gust i definitvno dobra alternativa gradskom i auto prijevozu. Pogotovo na manje relacije. I ja si vec neko vrijeme gruntam kupiti neki bajk pa laganini sa njime poceti. Ono da nejdem sa autom po ljeti ko idiot u birc 10km udaljen autom, ako mogu presjeci biciklom i doci za 3km i duplo manje vremena. O utjecaju na zdravlje da ne pricamo. Ali opet i sa druge strane kultura biciklista (nekih !) je ocajna na momente. Evo bas sad kad je malo zatoplilo se vidi. Idem danas doma i picim po ilici u 3 popodne. Onako lagano guzvica. Desna traka ide, lijeva onak 20. Reko WTF ko stopa, prestrojim se i za par minuta vidim kretena koj UREDNO pedalira po sredini lijeve trake jedne od prometnijih gradskih ulica.... Nogostup uredno prazan sastrane.
Fleks je offline   Reply With Quote