View Single Post
Staro 26.10.2006., 19:45   #75
Lesa
Premium
 
Lesa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,121
Citiraj:
EDIT: bio sam u HG-spotu danas i rekli su da im M-san još nije ništa javio...nadam se sretnom završetku

argh..po drugi put: nema ama baš nikakve veze M San sa tim. Nije HG Spot zadružna trgovina da ako ti vratiš taj monitor, nikad ga više neće moći prodati nikome. Stvar je dobre volje HGovog referenta u M Sanu da li će odobriti povrat. S obzirom na odnose ove dve firme u zadnjih godinu dana, vjerovatno će ga sterati u kulac. Ali opet, nema to veze sa tobom. Ovako će te zavlačiti 10 dana i onda ti reći da im nije odobren povrat, pa da i oni tebi nemogu odobriti, a ionako je prošao rok od 8 dana , kužiš?

Ako ga hoćeš vratiti, odi tamo i (ljubazno naravno) ne odlazi dok ti ne odobre. Imaš Udrugu Potrošač i sve alate da ih prijaviš ako neće.

Povrati ispravne robe od strane partnera (npr.HG) prema distributeru (npr. M SAN) se odobravaju ako je kupac (npr. ti) odustao od nekog artikla koji partner jako rijetko prodaje, pa onda distributer kaže "Uzeti ću ja to sebi, ipak imam 500-1000 takvih partnera i lakše će se to utopiti kod mene nego kod partnera, a ipak činim uslugu njemu ne opterećujući ga sa takvom vrstom proizvoda". Roba naravno mora biti original zapakirana da se može staviti u normalnu prodaju.
Ovdje imamo Samsung LCD monitor, artikl kojeg se dnevno proda puste stotine komada, prodaju ih svi, kupci ih traže. Zašto bi takav komad robe uzeo sebi nazad kada ga svaka hebena trgovinica prodaje na lopate? I naročito zašto bi ga uzeo nazad od hebenog ha_ge_spota koji je "Najveći domaći lanac informatika i potrošačke elektronike"?? Aint gonna happen.

da ponovim pasus:
Ako ga hoćeš vratiti, odi tamo i (ljubazno naravno) ne odlazi dok ti ne odobre. Imaš Udrugu Potrošač i sve alate da ih prijaviš ako neće.

Ovo je rješenje tvojih problema. Jedino. I idući put promisli prije nego nešto kupiš
__________________
..smartphone...
Lesa je offline   Reply With Quote