View Single Post
Staro 17.11.2014., 13:05   #76
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nice, svidja mi se WEB update. Svaka cast.

Sto se tice algoritma moguce da jos uvijek ima nekih problema jer evo konkrento ovdje http://assemblio.hr/pc/zrJrQ8n8E8/1
sam izabrao konfu za video obradu do 25000 kn (zasto je 25k maximum ?) i on izbaci 19300 i stavi mi 1150 socket CPU sa 4 jezgre i utra 1TB SSD + 5TB HDD Green? To je u krajnju ruku cudno, kao da se samo trudi nabacati skupe komponente (SSD je 3300kn a CPU 2600kn a stavio sam CPU na 100% algoritma) bez neke logike ?

Znaci stvari koje bi u takvoj konfi bile puno efikansije/potrebnije su i7 5930K (eventualno 5960K ako ga je moguce uklopit u cifru), 256GB SSD umjesto 1TB te 2*3TB storage i editing (po mogucnosti AV model ako je vec izabrao Video konfu ili Black zbog brzine ali nikako Green) a stale bi u tu odabranu cijenu.

Mislim i dalje mi se svidja sto st eodradili je rsigurno je trebalo hrpu truda i vremena da se to poslozi.

Samo naprijed.

Da da jer nismo jos ubacili podrsku za vise GPUova ili raid 0 s ssd-ovima. A to dolazi do izrazaja u jako skupim konfama... ali nije nas 400 nego 4 u timu pa moramo slozit prioritete i prvo izgradit ono bitno široj publici Sve ovo ostalo je na "to do" listi.
thubanx6 je offline