View Single Post
Staro 16.07.2012., 13:49   #120
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
daj mi proslijedi taj email i fotke molim te. Jednostavno ne priznajem dok ne vidim

kak tebi i ostalima nije jasno da oni nemaju apsolutno nista od negativne reputacije, pogotovo kao glavni i jedini zastupnik nokie u Hrvatskoj?

Stovise, postoji puno vise situacija gdje se ide na ruku korisniku/kupcu nego sto bi trebalo, pogotovo ako je podnositelj garancije bio uljudan i zamolio da se sredi ako moze.

Koji su mobitel tocno tebi sjebali da si tako nabrijan?

mislim da su uvoznici Nokie za Hr T-com i Vip, dok Mobis ima jedini ovlašteni servis. Ja sam s njima imao par puta suret i svaki put su odradili posao kako treba do zadnjeg susreta. Naime šef na poslu je kupio C6-00 telefon i problemi su počeli vrlo brzo, od zamrzavanja telefona, blokiranja touch screena, i na kraju se počela baterija brzo prazniti (u roku 1 dana pocucla bateriju).
Bio je na popravku 4 ili 5 puta, mijenjali su ekran, flat, klizni sistem, ažurirali sofware svaki put ali problem nije otklonjen.
Na kraju su odobrili "zamjenu uređaja za novi" na koju smo čekali jedno 2 ili 3 tjedna. Na kraju kad je trebala biti obavljena zamjena, zamijenili su samo matičnu ploču jer je to za njih "zamjena za novi uređaj" LOL
Ugl, problem nije otklonjen, mob se tu i tamo smrzne, mora se vaditi baterija, baterija traje 1-2 dana max i šef ima telefon koji je "polusipravan" ali mu je barem "garancija" produžena na 2 godine jer je dobio "novi uređaj"
Bilo kako bilo, Mobis mi je pao totalno u očima, i prilikom kupnje mobitela (bar kad nas u firmi) Nokiu ćemo izbjegavati u širokom luku upravo zbog servisa. Nakon 15 godina korištenja mobitela (99% Nokia) tu u firmi, od ovog slučaja kupujemo telefone drugih proizvođača, hvala bogu izbor je velik.
Ocjena 1/5
alengrosevic je offline   Reply With Quote