View Single Post
Staro 18.10.2019., 20:01   #849
Black mustang
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Pozdrav svima,
Prije nekoliko dana Windows 10 ( pro verzija ) mi je napravio automatski update na 1903 verziju i nakon toga samo sranja. Nikad do sad nisam imao ni najmanjih problema nakon Windows 10 updatea.

1.Uglavnom, prvo su mi krepale sve aplikacije na kojima imam neke profile za rad ( Logitech gaming software, Wacom tablet, Palette app ). Niti jedna aplikacija nije mogla ucitati profil. Problem sam rijesio tako da sam sve aplikacije morao izbrisati i ponovo instalirati.

2. Kada napravim Shut down i ugasim kompm, kod ponovonog paljenja cim krene pokrezanje windowsa komp se resetira i treba mu jedno 1-2 minute sveukupno za boot ( prije je boot time bio oko 20 sek max). Ako napravim restart sve bude normalno.

3. Ako komp ode u Sleep mode, nemoguce ga je vise pokrenuti. Imam crni ekran bez signala.

4. Bluetooth dongle mi vise ne prepoznaje zvucnik i PS4 kontroler koji su normalno radili.

Imam sve najnovije drajvere ( graficka, chipset, windwos 10, aplikacije, bios ). Nista ne pomaze. Pokusao sam sljedece :
1. Ikljuciti Fast boot u biosu - opet se restarta kad palim komp
2. Sa ccleanerom popraviti Rigistry - bez ikakvog ucinka
3. Maknuti preko windowsa 10 zadnji 1903 update - nista

Ima li mozda netko savjet kako rijesiti problem ( ili ako je imao slicnih problema )?


Hvala
Black mustang je offline   Reply With Quote