View Single Post
Staro 07.09.2018., 11:46   #7934
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Biser, salju dopise svojim korisnicima, reklamiraju taj novi "Planet Sports paket" a usput nude i "Novi paket kreirane samo za vas" u kojem u Osnovnom TV paketu ima 90 TV programa (umjesto dosadasnjih 40 TV programa) a poticaj da predjete na taj novi paket je da ce ti stari Osnovni paketi od 01.08. poskupjeti i po novom ce stajati 105 kn/mj.
Zbog postojecih promjena moci cete raskinuti taj stari postojeci ugovor bez naplate naknade.
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Sad oni sa starim paketima moraju prijeći na novi, ako nemaju ugovor. Cijenik je ostao isti. Ja čak imam stari 2D Super+ paket i njemu je ista cijena 239,00 kn kao i ovaj novi Turbo 2D. Jedino je upitno zakonski smiju li oni te ljude natjerati na to , ali to bi trebalo pitati HAKOM.
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ti dobro znas sta mene muci i sad po novom ako zelim zadrzati B.net-ovu karticu to ce me kostati 16,05 kn dodatno mjesecno na dosadasnju cijenu koju sam placao, i bas iz inata necu prijeci na novi paket i raditi novi ugovor, jer mi automatski za bilo kakvu promjenu odmah uzimaju karticu i stari STB te uvaljuju novi STB Kaon VM1200.
A sto se tice HAKOM-a, imas gmail.

I jos su iz postojeceg Start HD paketa izbacili jos par HD TV programa a sa nicim ih nisu nadomjestili, prava poslovna politika, dati sto manje za sto vise novaca.
Evo dosao racun za 8 mjesec uvecan za tih 16,05 kn, tako da umjesto godina placanja po 119,69 kn (za osnovni TV paket 40 digitalnih TV programa + start HD paket) sad po novom za taj isti paket placam 135,74 kn, jer se njima tako prohtjelo.
Cilim je offline   Reply With Quote