View Single Post
Staro 14.11.2020., 14:37   #255
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
ja stavljam vanjsku LTE antenu/kućište, u koju sam ubacio Mikrotik router i LTE karticu, kemijam i isprobavam, napišem svoja opažanja, napišem koliko me je došlo, NE napišem da bi svatko trebao uraditi što i ja. Da bi mi silver_tip napisao u stilu "koji qrc će mi to, to je overkill za ono za što bi trebalo služiti
A ne ! Usporedba ti nije na mjestu. Nikako... tvoje slaganje Mikrotik routera u neko vanjsko kuciste radi elegancije i prakticnosti pa koliko god da kosta iako su
krajnje perfomanse mozda iste iako sa manje elegantnim i ruznim rjesenjem nema veze sa ovime. Imalo bi da sam krizitirao vodenjacu na procesoru umjesto zracnog hladnjaka recimo...

Ovdje se radi o 300$ i usporedbi prefomansi stock vs OC jednoga ili drugoga. Tih 300$ kod nas nije 300$ i to je ono sto propustas shvatiti ali eleganciju koja ce kostati ti priznajem.
ne kazem da se slazem i da bi ja tako ali je uvazavam kao tvoj izbor jer je tvoj izbor koliko ces novaca potrositi i da ti je onako kako si ti sebi zamislio, s time ja nemam problem.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote