View Single Post
Staro 23.12.2017., 19:40   #35
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Samo da se ubacim u raspravu ovdje na ovu temu. Tu najviše ovisi o krajnjem dostavljacu koji vam dostavlja na prag. Ja u Osijeku imam istog dostavljača već 20 godina i znate što vam mogu reći čovijek je zakon!!! Slučajno i poslovno šaljemo pakete preko Overseasa do ove godine nikad nije bilo zajeba. Zagreb je puko i sortirnica i to u 8-9mj onda su nam pogubili 2 paketa u sortirnici ali su ih našli nakon mj dana. I onda mi je moj dostavljač rekao da im kronično fali ljudi u ZGB da su svi dobri otišli van i ostali su većinom loši i ljudi koji su tek krenuli raditi.
Nama su ovaj tjedan u firmu dolazili svi paketi redovito znači da je stvar sljakala normalno. A primimo 3-5 paketa dnevno iz overseasa svaki dan. Vozac nam je rekao da fizicki ne stigne sve potrpat u kombi do 8 i da ce dolaziti oko 12 i onda odemo mi po pakete kod njih u centar dostavljac ostavi i to je to. Stvar sljaka.

Ja overseas obozavam jer mogu se dogv di da mi dostavi paket ako nisam doma (moj dostavljač zna da mi ga nosi u firmu) i to je to.

U Rijeci je kaos to su mi potvrdili kolege koji tamo rade ali dobro valjda će biti bolje.

Većina paketa ti je 15-30kn po paketu ovisno o težini npr moja firma ima 30kn paket+pdv do 35kg jer naši paketi su rijetko ispod 20kg
jurbAs je offline   Reply With Quote