View Single Post
Staro 15.01.2024., 19:27   #19396
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,660
Ako ideš s ciljem da zadovoljiš svaki hir koji turist može imati, onda nema toga što će svakog zadovoljiti.

Bio sam u svakakvim smještajima, od sobica u kući, pa do apartmana od 100 kvadrata u Marriottu.

Najveći TV koji sam vidio je bio 42" i to baš u Marriottu. Većina smještaja je imalo 24" i 32". Ja sam tip turista kojem smještaj služi samo za prespavati, ali TV upalim čisto zato da vidim kako je podešen cijeli sustav. Većinu nije briga, a meni se ne da listati 1500 kanala u potrazi za nečim. Zanima me nešto o samom smještaju, lokaciji, turističkoj ponudi u okolici itd.

Više ti (i tebi i gostu) znači antenski sustav koji je složen kak spada (gost ima personaliziranu poruku dobrodošlice, prema lokaciji otkud dolazi se već u startu programska lista prilagođava gostu, RSS feed s vremenskom prognozom, vijestima, kontaktima i reklamama lokalnih restorana, turističkog centra, informacijama o znamenitostima... i resetom na predefinirane postavke čim gost ode) nego veličina TV-a.

Gosta nećeš impresionirati veličinom TV-a ni brandom nego informacijama koje može dobiti preko njega.

U suprotnom, možeš kupiti veliki brand name TV i ostaviti ga sa 1500 kanala, pa ćeš nakon svakog gosta svaki TV morati resetirati na tvorničke postavke i ponovo ga podešavati. Ovako, već kod check-ina podesiš sve za gosta.

Iz iskustva (slagali smo custom antenske sustave u nekoliko lanaca hotela u HR), ne želiš ljudima dati previše opcija, pogotovo ne ostaviti da rade s TV-om štogod žele, nego ono što ti želiš.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 15.01.2024. u 19:39.
1v@n je offline   Reply With Quote