View Single Post
Staro 12.01.2018., 01:09   #523
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kolika je danas realna cijena za PS3?

Planiram vjerojatno uzeti konzolu i GT5 (navodno je to jedina kombinacija koja radi u potpunosti s G27 volanom), ali vidim svakakve kombinacije. Ovakav disk, onakav disk, slim, fat...

Igrao bi se jedino GT5, pretpostavljam da mi je svejedno je li starija ili novija konzola i koliki disk ima. Na što paziti prilikom kupnje?
Igrat ćeš offline ili online?

Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
HDD sam probao drugi,ista situacija. Dali ima netko na forumu kome bi se mogao obratiti ako mi može pomoć u reballu?
Ne isplati ti se to radit. Ako će uopće radit to može bit jedan dan, tjedan dana, može i više, ali vjerojatnost je toliko mala da se stvarno ne isplati.

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Imam ja pitanje, koliko je pametno staviti SSD unutra, i ima li osjetne prednosti na built in diskom?
Dao mi šogor njegov PS3 pa bi ga isto koristio za gt5 i isto.imam g27 volan koji mi stoji pa rekoh što to ne upogoniti malo.

Ujedno, koja je procedura sam reaetiranjem na tvorničke postavke, ne znam koja je user šifra trenutna
Nema što bit pametno ili ne, ako imaš para stavi, ali uopće nema potrebe. Možeš pogledati na youtube-u usporedbe i razlika je neprimjetna.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote