View Single Post
Staro 18.05.2009., 16:42   #85
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
Citiraj:
Autor dakt Pregled postova
E da si ucio kako rade neki tipicni digitalni sklopovi poput kodera/dekodera/enkodera, automata, bistabila..., malo znanja elektrotehnike i elektronike i naravno programiranja na svim razinama....
Sto je to parazitni kapacitet, curenje struje u tranzistoru? Sto je to high-k? Itd...mreze bi ti bile pljuga.
E, pa.....što smo skromni ,a ako sve to što si nabrojao ne znam??? Razumijem ja da što je znanje više,opširnije,jače...itd, da je to ok, ali mi to izgleda malo previše za odluku dali da netko upiše CISCO ili ne.
Što ima loše u tome da se uči o mrežama, pa makar ne znajuči ništa o "programiranju na svim razinama""enkoderima,dekoderima...blabla...da.. i high-k...? Cijenim ja vaše opširno znanje , ali malo je rigorozno nekom tko te pita da li da upiše Ciscovu akademiju reći : nemoj, bolje prouči high-k,sve vrste programiranja, curenje struje u tranzistoru i enkoder ...

E , da... ne možete druge mjeriti po sebi, nema svatko vaše znanje i praksu , i od Bubbe naravno (poštovanje majstore ),,, ima tu i kuhara,konobara,kemičara,strojara...itd kojih zanimaju mreže..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: greenfly. 18.05.2009. u 16:56.
greenfly je offline   Reply With Quote