View Single Post
Staro 16.02.2015., 19:50   #78
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Prije nekih tjedan dana crknu mi front usb portovi na kućištu, naravno gara zagubljena za takvu stvar i mogo se hebati. Reko idem po novo, ionako mi je ovo pregadno, a i nemrem stvari stalno pikati otraga, budget 200kn (ah taj studentski život...) i gledam kakav šrot ću si uzet, ma zapravo nebitno samo da je izgled minimalstički i uglađen i vidim Antec Value (vsk-3000) u Linksu, taman stane u moj uber buđet, solidnog dizajna, te od pouzdanog i meni dragog proizvođaća. Reko mora bit šrot za te pare ali će valjda poslužiti pa da bacim par informacija o njemu pa ko bude imo sreće izguglat će ovaj post.



Prvo i osnovno, termo sposobnosti preloše, lim tanak i lako se zagrije, a kad se zagrije samo diže temp. zraka unutra, jednostavno treba propuh ako je unutra bilokakva veća grafa koja se grije pa vent koji dolazi treba obavezno biti naprijed za usis (inače je na ispuhu), temperature su pale na grafi za 5-10°C kada mu se promjeni pozicija. Drugo, taman kad sam pomislio da nema više kućišta s oštrim rezovima unutra i perolakim limovima kupim jedno. Ništa strašno ali mATX Zalmani Tx su tu koplje ispred. Vent koji dolazi s njim je preglasan pa bilo kakva alternativa je vjerojatno bolja, frend mi ustupio jedan LC AiRazor od 92mm jer je zabunom kupio jedan te veličine, a nije mu trebao. Brutalan ventilator, nečujan, solidan protok, gumeni okvir, ma stvarno prva liga i on dobiva preporuku. Sve u svemu, može proći za budget kućište ali ako imate bar midrange komponente uložite koju kunu više, bit će vam bolje. Iako sam mislio da ću imati ovaj Antec samo privremeno do nekog Fractala, 690 III ili slično, vanjskim izgledom mi je baš fora pa možda ostane i duže, vidit ću kak će se grijati po ljetnim temperaturama.

EDIT: Zaboravio još nešto. Kejbl menađment nepostojeći, iako ima kao rupe pored ploče bočna stranica nije ništa odmaknuta od mb traya i ne mogu se sakriti nikakvi kablovi otraga.

Zadnje izmijenjeno od: doky. 16.02.2015. u 20:01.
doky je offline   Reply With Quote