View Single Post
Staro 03.10.2013., 09:07   #78
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
I ja se registrirao. PCE nick ubačen pod dodatne informacije.
I odmah par pitanja:
1. nakon integriranja opcije plaćanja karticama u webshop, pretpostavljam da će se i cijene malo dignuti za takav način plaćanja??
2. obzirom da si naveo kako imaš dobavljače iz Italije, Njemačke, Francuske, znači li to da će se i rješavanje reklamacija malčice vremenski otegnuti u odnosu na rok rješavanja istih kod npr Asbisa, M-sana, Microline-a?
3. možda blesavo pitanje ali svejedno me zanima: opet - obzirom da su ti dobavljači van RH, laptopi i tipkovnice uvezene od njih imaju podršku u vidu HR dijakritičkih znakova?

Čisto da pohvalim: ponuda je neloša a cijene sasvim pristojne (tek ćemo vidjeti situaciju nakon uvođenja kartičnog plaćanja). Držim ti fige da posao procvate!!!
1. Ukoliko se smanji karticna naknada na nivo u ostatku EU (1,8%) biti ce mi zadovoljstvo odrzati cijene kao za gotovinu. Moram jos napraviti kalkulacije i vidjeti na cemu sam.
2. RMA procedura nebi trebala bitno trajati vise nego kod nas. Jedino u slucaju DOA artikala, proci ce vrijeme zamjene od par dana posto se narucuje drugi artikal.
3. Nazalost, laptopi i tipkovnice nemaju HR layout, nabavljam ih samo na zelju kupca.

Citiraj:
Autor crash owerride Pregled postova
Dugo sam član PCE foruma ali ne sudjelujem baš previše u raspravama pošto nemam baš vremena :P
Završio sam nedavno web dizajn na POU i samo ću navest par kritika.
Prvo pravilo marketinga danas je da je kopiranje majka. Nemojte se sramiti ukrasti nešto od konkurentskih sajtova.
Početna stranica mora bit napravljena u stilu da ima logo i banner.
Nakon toga pod obavezno moraju biti akcijske cijene proizvoda, nešto što će prvo upasti ljudima u oči, iz svakog dijela nešto (grafe, proc, kućište itd. itd.)
Osobno najbolje iskustvo imam s padajućim izbornicima s lijeve strane, pregledniji su, ne padaju preko sadržaja i navigacija je tako lakša (čitaj Links).
OBAVEZNO mora biti vidljiv link za kontakt, link za općeinte informacije o vama i kako vas pronaći. Pozdravna poruka na naslovnici : Dobro došli na Uzi web shop (web shop je obavezno naglasiti zbog ljudi koji bi možda htjeli uživo kupovati kod vas, čisto da nebude zabune.
Sajt nije katastrofa, samo mu fali uređivanja i estetike. Ukradite nekome nešto, posudite, pogledajte ostale sajtove, da dobijete opći dojam kako bi to trebalo izgledati.
Sretno dalje
Hvala na dobronamjernim savjetima/kritikama. Svjestan sam da webshop nije klasa ostalih ali kao i svi, tako cu i ja u buducnosti samo poboljsavati izgled i funkcionalnost.
Sjecam se ostalih izgleda webshopova kod nas u pocetku, nije to bilo bas sve bajno i sjajno ali eto, moj izbor je bio za sada ovaj izgled i funkcionalnost.

Hvala jos jednom i ne zaboravite bi poslat na pm podatke (mail) o registraciji da vas mogu kategorizirat.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote