View Single Post
Staro 12.04.2005., 19:06   #74
Zond
Rabotnik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 779
Miato: przilica je vec dobrano pojeftinila. Recimo razmisljao sam u ponedjeljak skoknuti do Ve-mila i kupiti ju, no srecom nije mi se nakon predavanja dalo klipsati na Voltino. Cijena u pon je iznosila cca 545 kn za crni model i retail varijantu. Danas sam se prisilio da odemo na Voltino i cijena je bila 495 kn. Dakle 50 kn discount u 24 h , necu ni pomisljati kaj bu bilo do kraja tjedna . Bulk varijanta, beige model ti je 440 kn,uostalom skokni kod Verice i Milana pa baci oko. Ambienta ti je zgrada preko puta Ine u Novom Zagrebu, ima veliki natpis Ambienta , nemres fulati, u izlozima tone namjestaja.

Visage: Sinoc sam pitao u Ilici imaju li Ramove, kaze tip cartridge only, 4,7gb. Pitam jel to trenutno tak, on kaze da. Sva sreca da sam se sjetio Ambiente i pitam jel zna da li oni imaju, kaze mogli bi imati. Kad sam dosao u Ambientu cim sam vidio 22kn Panasonic fixirao sam pogled i maltene ono : "stlicek tli komada ovoga" . Stvarno nisam puno zujao pa nemrem ti reci imaju li dvoslojne. Najbolje nazvati ili navratiti.

--
Dok sam otvarao sadrzaj kutije, malo prelistah paprice i vidimo preporuceni DVD-RAM mediji Maxell i Panasonic. Odmah toplina oko srca . Mislio sam u Ve-Milu uzeti Verbatim Ramove ali su imali na onom veleprodajnom skladistu a tamo po blatnjavom cestom mi se nije opet dalo.
Zond je offline   Reply With Quote