View Single Post
Staro 19.09.2017., 18:49   #6824
float
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: St
Postovi: 47
Samo da dojavim da je kod mene ova migracija s promjenom redoslijeda kanala bila bolna. Naime, trebalo je ponovno pokrenuti STB nekih 5 puta da proradi sve kako treba. Sve u svemu, sada sve funkcionira i prisutni su neki HD kanali poput Nove.

Međutim, imam odličnu vijest. Kako sam imao problema s ažuriranjem ^, tako sam ponovno pokrenuo ruter nakon duuugo vremena i primjetio da je ažuriran na 01.30. Odma mi je bilo sumnjivo jer login nije više klasični "WWW-Authenticate: Basic" već ima posvećenu stranicu. I sada na vrhu mogu birati između Deutsch i English. Piše da je build datum veljača 2017, a prošli je bio negdje oko 2015 ako se ne varam.

Kakogod, ono što me šokiralo je to da push radi izvrsno (sve poruke su mi bile kasnile otkad imam B-Net, ali nije imalo smisla objašnjavat službi za korisnike). Odnosno, duge TCP veze s malo aktivnošću koje rade na principu heartbeata. Dakle, aplikacije poput Whatsapp, Messenger, E-mail klijenata itd itd. Ah da, i na wifi-ju više brzina mi ne pada na 1Mb/s nasumično, niti mi je ping ponekad 3000. 5GHz radi odlično za sada. Tko zna koliko je dugo ovaj firmware out a da nisam primjetio (Nije od veljače sigurno, vjerojatno zadnjih mjesec dana...)
float je offline   Reply With Quote