View Single Post
Staro 19.09.2015., 22:32   #287
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Cek cek, nasrao se o igri ko da mu se posrala u dorucak.

I sad se jos uspizdio jer je brod iz 1910 los po statsima u odnosu na sta? Torpedne camce iz tog doba? Pa kakav bi trebao bit? Ovo je RPS igra, destro ganja BB, cruiser ganja DD, BB ganja cruisere. Amerima su cruiseri bili support role, i zato imaju odlican AA i prosjecne topove. Japanci su drzali cruisere ko main battleforce i shodno tome su imali los AA al odlicne topove.

A koliko vidim, najvise je nadrkan sta destroyeri nisu jos vise OP. Hoces vidit dosadni gameplay? Igraj DDa, samo stojis van detection rangea od 6.1km (ovisno o brodu) i bacas torpeda. Ako u cijeloj partiji pogodis sa 3 torpeda, napravio si dmg koji cruiser treba krv ispisat da napravi.
Igrao sam sa DDima, i igrao bi jos da mi jednostavno nije dosadno, ne koristi topove, iskljuci AA i ako avion ne dodje na 2-3km od tebe, nikad te nece vidit. A dok samo bacas torpeda, imas perma-cloak.

Da igra jos nema klanove i te sitnice, pa nema....jos. Nije ni WoT izasao kompletan. Koliko se sjecam izasao je sa njemackom i ruskom granom tenkova. Ameri su dosli naknadno.

Jel igra savrsena? Nije. Jel zabavna? Je.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote