View Single Post
Staro 15.02.2021., 20:45   #11524
fastfinger
Registered User
Moj komp
 
fastfinger's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
  • Chassis INTER-TECH W-III RGB Gaming Midi Tower, ATX - 458kn
    uffff tolko para za INTER-TECH računaj da dolazi s 3 prednja ventilatrora, fali mu 1 na stražnjoj stranici
  • GIGABYTE P750GM Power Supply 750W, Modular, 80 PLUS Gold - 757kn
    na brzinu pogledano, ali čini mi se da to napajanje nije baš nešto, ali možda se varam, a i opet 750W mu je too much
  • Samsung 500GB SSD 860 EVO, R/W: 550/520MB/s (MZ-76E500B/EU) - 657kn
    zajebi ovo i uzmi Kingston A2000 1TB, 500GB će mu biti premalo s vremenom, jer se nakupi svega, te pogotovo ako strpa gore par igri + COD Warzone
  • Procesor Intel Core Core i5 10400 - 1359kn
    uzmi 10400F verziju bez apu (integrirane grafičke)

  • E to za vent sam propustio, hvala puno, dodao u konfu. a za ovaj prvi dio, sta da kazem. RGB
  • po toj cijeni moze i recimo Corsair PSU, 650W, TX-M Series. Vjerujem da ce i 650 biti dosta, a ne bi isao ispod za svaki slucaj jer ne znam koju graficuku ce eventualno kupiti za godinu-dvije
  • Ovdje sam razmisljao na nacin da moze kupiti i HDD pa igre instalirati na njega ako mu ponestane mjesta. osim load time-a nema neke velike razlike po pitanju gameplay-a ako je na HDD-u. ali razmisliti cu i o kingstonu. hvala
  • e ovo sam htio bas sa GPU jer je moja grafa malo starija i nema garanciju vise. pa za nedaj boze da crkne, moze prezivjeti barem za skolu sa intel GPU dok ne kupe novu. mozda se cini blesavo, al nije bas da razmisljaju precesto o grafickim karticama doma pa mi je malo bed da postane bas neupotrebljiv komp, a nov je (iako bi to necaku odgovaralo jer bi "morao" odmah dobiti novu graficku )

U svakom slucaju, hvala puno na savjetima
fastfinger je offline   Reply With Quote