View Single Post
Staro 31.01.2021., 14:21   #32
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Navedni Omron, koji je ekvivalent (ali meksi) od ovoga sto Logi stavlja, dat ce ti meksi i tisi klik, samo, jel to vrijedno gnjavaze, ti odluci.

A scroll ti isto spada u kvalitetu koju sam spomenuo jucer u Mx Ergo temi.

Imas recentnije M570 (rev3, rev4) uz znanto meksi scroll pritisak, okretanje prakticno bez zvuka. Ali sve ovisi kakvog dobijes. Nadji koji neispravan M570 na webu, ili jos bolje, vise njih koje netko prodaje za bagatelu. Ili jednostavno trpi ovog, a polako gledaj na kupnju M575 i cuvaj racun.

Ne znam u kakvom ti je stanju inace M570, ako nemas racun, koliko si vjest u komunikaciji, jer Logi bi ti mogao poslati novi M570, ako ispletes dobru pricu.

Nikad lakse nisu slali, bas kod M570 modela. Meni su cak uz izgubljeni ebay.de racun, poslali jednog, kojeg je bas mucio spomenuti senzor.

Uvodni odgovori su obligatorni u kojima ti navode regulu racuna, pa da se potrudis da ga nadjes. Ti ga, recimo nemas, pa nakon nekoliko izmjena poruka, vise za potrebe sustava podrske, samo te navedu da posaljes unified i oni ti salju novi. Meni je vec kurir dostavio, prije nego sam uopce poslao unified.

...
Visage je offline   Reply With Quote