View Single Post
Staro 09.12.2019., 11:03   #9674
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Kabelska, ali oni to zovu optika dok ih netko ne tuzi. Tako su mom prijatelju uvalili kabelsku kao optiku i potpisao je ugovor, ali na srecu se izvukao kod ovog podizanja cijena za 20kn i dobio od Iskona optiku 200/100 za manje para.

I mislio sam si da seru.Znači za uvođenje usluge uvode i novi kabel sa stupa u kuću ili?




Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Hibrid dsla I optike 20mbit? Pa to sam ja imal bez hibrida prije desetljeće

Heh, ovaj dio ZG je banana što se tiče brzog interneta. Imao sma prije i Amis i Iskon. Optike u kvartu niej bilo do sad, a ovaj hibrid ej u paksi i još sporiji, ispada nekih 18/4 Mbit/s. Bilo je nešto preko 20/5, ali su morali smanjivati jer je veza stalno pucala.


Citiraj:
A1 ti je isto u nekim dijelovima hibridna(niti do noda ili ti ormara i dalje coax) ili čisto kabelska(qr do noda i dalje coax). A negdje je pak optika do routera skroz. (zavisno dal je Bnet imao u toj ulici infrastrukturu ili pak amis optiku)
Kod mene nije bilo ni bneta ni amis optike.


Citiraj:
Uglavnom 70mbita,150 max(uz doplatu),testira se 500 za puštanje u 2020.

Garantira se minimalno 50mbita do 70max u osnovnom "paketu".

Ukoliko nemaš druge opcije to ti je u svakom slučaju bolje od trenutno što imaš.
u prinicipu mi je i ovaj iskon hibrid koji imam ok, al skoro isti su novci, a ak je ovo bolje, zašto ne.


Jedino se ne bih žurio kad bih znao da u dogledno vrijeme u kvart dolazi i nešto bolje
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote