View Single Post
Staro 28.04.2017., 23:49   #1
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
WORDPRESS tema problem

Pozdrav!
Pojavio mi se jedan problem s wordpress temom te se nadam da će mi netko od vas pomoći.

Radim stranicu s online igricama u wordpressu (ono embedovanje igrica sa drugih sajtova) i sve je bilo OK, no onda sam pronašao jednu igricu koju bih jako volio imati na svojoj stranici, no problem je što su dimenzije igrice malo poveće 800 height tj visina i 600 width odnosno širina.

Kod ove igrice mi ni nije problem širina već visina.

Naime tema koju imam na stranici ima ograničeno polje za prikaz (predviđena je za filmove) i sama igrica mi se ne prikazuje u cijelosti, odnosno fali joj dno.

Probao sam smanjiti dimenzije igrice no to mi nije pomoglo jer igrica je baš u gore navedenim dimenzijama i kad smanjim dimenzije onda mi se smanji vidljivost igrice.

E sad moje pitanje je da li je moguće u editoru teme podesiti dimenzije polja za prikaz. Ako je moguće u kojoj skripti je to moguće podesiti

Znam reći ćete mi da promijenim temu no to nije jednostavno jer bih onda sve igrice morao podešavati za tuu novu temu, jer u editovanju posta posebna su polja za lijepljenje featured image odnosno polje za embed koda.

Ako mi želite pomoći a željeli bi vidjeti kako ta igra izgleda na stranici radije bih poslao link u privatnu poruku da ne bi ispalo da se reklamiram.

Nadam se da ste razumjeli moj problem i da ćete mi pomoći i stoga se unaprijed zahvaljujem
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote