Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.07.2019., 13:07   #45526
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Čovjek koji je radio 1990 godine u ravnateljstvu policije, kaže da je tada bilo zaposleno u njemu 50 osoba.
Danas, bez obzira na informatizaciju i digitalizaciju u ravnateljstvu policije radi 3500!!! ljudi.
Koliko sam uspio shvatiti ravnateljstvo policije je administracija i upravljanje policijskim postajama.
PP u Zagrebu su popunjene na 50 % kapaciteta, a na obali je još gore po pitanju popunjenosti.
Možemo se mi smijati danas, ali KUK odnosno Kraljevina Jugoslavija su imali pravilo da u mjestu u kojem su rođeni i odrasli, ne smiju profesionalno raditi:


-Sudci.
-Policajci.
-Carinici.


Split je jedno veliko selo, a kamoli manja mjesta tipa Makarska, Imotskim, Sinj, Metković. Kako će ti provoditi zakon policajac u recimo Sinju, kada je velika šansa da je rodbinski povezan sa počiniteljem, ili se znaju ?
Ali ima ih i poštenih...kod mene u selu lik je policajac... Zaustavio oca zbog prebrze vožnje i počne mu pisati kaznu,njegov kolega mu viče daj nemoj jebat,tata ti je...pusti ga... Kaže ovaj je,tata mi je,ali i posao je posao, vozio je prebrzo i nema rasprave.
Stanky069 je offline   Reply With Quote