View Single Post
Staro 05.10.2020., 12:05   #2554
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
Tema je super za pročitati i dati si uvida što pojedinci koriste s obzirom na potrebite namjere i korištenje iste, a isto tako i što tko želi i traži i koliko mu to treba.
Dakako da će svatko odlučiti što kupiti i barem je tu lakše naći neki izbor u odnosu na GPU gdje ima samo 2 opcije, ovdje ih ima i previše
Potrebe će diktirati i koliko je netko "keša" spreman dati, sad hoće li mu to odgovarati ili ne zavisi od puno faktora, osobno sam imao G610(red switch) i s obzirom koliko sam ju platio nisam bio zadovoljan te nakon cca 3mj završila na njuškalu, smatrao sam da sam ju pretplatio i siguran sam da sam pri kupnji imao bolji izbor.
Sad sam na Roccet Horde AIMO i super sam zadovoljan, cijena prihvatljiva dakle izbora ima, a tema je za sve one koji žele nešto novo i posavjetovati se ili naučiti nešto o istima super.


Kolega @xulos je jako dobro informiran te doprinosi temi svojim postovima i savjetima i samo tako neka nastavi, i nadam se da svatko tko želi mehaničku tipkušu mora biti spreman i platiti to što mu treba i želi, slićno kao i s bilo kojim dijelom hardwera, hoćeš "the top" pa onda to i plati


Hočeš biti gejmer imati "the beast" grafu od 1soma ojra a puno je dati 200ojra za tipkušu mehhh
Gejming je skup sport, a ako trebaš tipkušu za tipkanje postoje puno jeftiniji izbori za kancelariju/ured koji će to zadovoljiti.
A opet tko treba profesionalnu tipkovnicu za pisati neće mu biti problem platiti kad s njom zarađuje valjda
Moto001 je offline   Reply With Quote