Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 07.06.2016., 14:33   #441
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Imao sam i ja obiteljsku tarifu. Obveza je uvijek na nositelju, a član može kada god hoće izaći iz obiteljske tarife. Možeš imati Obitelj XXL (do 4 broja) samo sa nositeljem. Druga stvar je što bezveze plaćaš. Možeš i prijevremeno prekinuti OTPO, ali opet bezveze plaćaš.

Uglavnom, razgovori sa svim njihovim agentima (bilo BonBon, bilo T-koma) su minsko polje ako ih sve živo što ti padne na pamet ne pitaš. Meni su nudili i niže cijene od ovih koje si dobio ako ostanem kod njih sa 1 fiksnim i 4 mobilna broja.
To i meni nije bilo jasno jer je broj kojem je bilo ostalo još 1 mjesec nositelj, ali evo što su mi rekli:

"Prijenos tvog broja je nažalost storniran jer nisu prebačeni svi brojevi unutar grupne tarife kod trenutnog operatera. Potrebno je prebaciti sve brojeve iz grupe i oni moraju glasiti na nositelja grupe ili raskinuti grupu i ponovo pokrenuti prijenose sa stanjem koje je isto kao kod trenutnog operatera. U suprotnom će se prijenosi stornirati."

Nije mi se dalo gnjaviti pa sam pričekao mjesec dana da sve istekne pa išao rješavati
segregator je offline   Reply With Quote