View Single Post
Staro 25.10.2018., 15:58   #3
dr.jazz
Premium
Moj komp
 
dr.jazz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Rijeka
Postovi: 102
Moraš se malo bolje izjasnit kakav loop želiš, koji pc (pretpostavljam ovaj iz profila)? Kakav ti je buđet, jer vidim tu spominješ ozbiljnu opremu i kinesku u istoj rečenici

Uglavnom što se tiče odabira komponenti hlađenja od ovih "jačih" proizvođača u principu sa niti jednim ne možeš pogriješiti, neka ti se odabir bazira prvenstveno na cijeni, tu je i izgled (opet ovisi što i kako slažeš).


Već zadnjih 5 godina sam na vodi, koristim većinom proizvode od EK-a, za sada osobno nisam imao problema (osim sa tekućinom, koji zapravo nije problem nego realnost wc builda), međutim EK je imao problem sa niklom tj. lošim procesom niklanja.

Kinesku opremu nisam koristio, niti ikad namjeravam! Koliko sam upućen fittinzi za soft tubing "nisu" problematični, nego su problem solid tube compression fitinzi zbog O-ringova, jer ring je najbitnija karika i tu nema mjesta za štednju. Opet ne kažem da kineski nužno moraju procuriti, ali kvalitetnije komponente imaju znatno manju šansu za to ako napraviš posao kako treba.

Na forumu imaš dosta wc buildova pa prouči malo kako i što. Osobno nisam imao leak u sistemu iako u pogonu imama 2 loop-a sa preko 50 fittinga, ali ako se upustiš u tako nešto moraš se pomiriti da je PC "jednom nogom u grobu"

Pogledaj malo stranicu EK-a, imas value oriented wc kit-ova za kupit.
dr.jazz je offline   Reply With Quote