View Single Post
Staro 31.12.2007., 01:01   #9
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Hvala decki!!
Eh ***emti ni jedan dan nije prošao a vec slike fale.....budem ponovo uppao...

Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
Ma, jasno. Ako su nekome, makar i kroz maglu, barem donekle jasni ti pojmovi, znati će i izkliketati ono gore. Sve to uostalom postoji i u MS help fileovima, pa ak se netko ne zna time služiti, onda... yebi ga.

@tech

Lijepo da se trudiš, ali ovakve stvari ne vode ničemu. Mrvicu napredniji korisnik će se snaći i sam, a totalnom početniku nisi objasnio baš ništa. Iz rečenica kao "ali ko voli nek izvoli" i "kako hoćete..." nitko neće ništa naučiti.
Eh vidiš...50% usera se cudi kada pred njima ides desni klik na my computer>pa manage ili kada otvoriš regedit...Misliš da ce takvi znati napraviti gore napisano..i preporucam da tutorijal procitas ponovo te onda kritiziraš...
Ali hajde olakšati cu ti....
Citiraj:
Allocation file size stavite na Default...
Volume label je ime koje će te dodijeliti particiji...ja ću staviti test
Quick formata najbolje bi bilo NE uključiti ga već napraviti full format, ali ko voli nek izvoli..također nemorate ukljuciti file and folder compresion...
Tako da je ovo daleko korsno, neki ce reci: svako svog konja hvali, ali nije tako....procitaj par zadnjih tema u ovome pod-forumu
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ili koristite Acronis Disk Director Suite. Fantastičan za rad sa hardvoima i particijama.

inače, pohvala na napisanom
Da preporucam ga userima koji znaju sta rade...stavio ga gore na listu
tech je offline   Reply With Quote