Tema: Automobili
View Single Post
Staro 04.03.2012., 00:44   #3054
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ha, ovaj Outback izgleda kao nešto što bi prošlo na američkom tržištu. Ružan i previše troši .
Vlasnik tog auta i je visoko Amerikanizirani Hrvat. Sad je bas u USA i tu je ostavil auto, Pleso itd. Nije iz Zg. Prije njega je imao prekrasni Pajero, dugacki ali isto benzinac V6 koji je trosio jos vise od ovog.
Potrosnja je 15 litara na vise, normalna voznja a kad se stisne brojke idu prema 30 sto nije nista cudno za tak tezak auto sa 4x4 i 3600kubika, jos i bokser. Svaki benzinac slicnih proporcija trosi toliko kad se vozi sa gasom do poda.

Fora je kad sa takvom grdobinom ubijes neki GTI na semaforu ali dosadi to brzo. Nije vrijedan auto tolikog tocenja a nije ni moj da se mogu bezbrizno vozit kak god hocu. Meni ti novi auti nisu zabavni, koliko god imali snage i bili brzi. Ne znam za m5 i slicne jurilice ali ovakvi i slicni su ne. 7 sekudni do 100 je brzo, u nekom starom Golfu III je hebeno u R5 je za ludnicu a u ovom mozes pijackat kavu i pricat sa suvozacima ko da se nista ne desava. Jedino veliki boxer brunda vrhunski i vice da auto ide brzo. U nekima nema ni zvuka. Sutra dolazi autic za gustanje, mini klasa, 180ks, ispod 7s do 100 i karting upravljanje i lezenje. Nema boljeg od toga za grad.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 04.03.2012. u 01:05.
MAGARAC je offline   Reply With Quote