View Single Post
Staro 27.07.2014., 18:45   #36
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
A znam i vjerujem ti, trebalo mi je 3 dana pokusaja i pogreske dok sam sam uspio stavit custom recovery. Stvar sa tim kinezima je toliko bugovita da je to nevjerojatno.

Prvo mi SP Flash Tool nije htio prihvatit scatter file, pa nisu driveri valjali, pa 4 verzije SP Flash Toola nisu radile, tek proslo sa 5tom verzijom, pa dok sam sredio TWRP da boota, ma kaos.

Stvarno ne kontam, mislio da ce Lenovo bit ok, ali ovo je presmjesno, cak i da sam kinez ovaj mob sa ovako losim softwerom je neupotrebljiv. Ja neznam kako ti kinezi uopce kupuju kineske mobitele. Valjda nesmiju uvozit nista bolje.

EDIT:

kondor, da li ti ga SP Flash Tool prepoznaje dok je ugasen?
Meni se slicno dogodilo, mob je bio mrtav i na punjacu nije pokazivao LED da se puni i na power tipku, a SP Flash Tool ga nije prepoznavao.
Ali sam ga vratio u zivot tako da sam drzao Power tipku i Volume + i Volume - (sve tri skupa) i odjednom je usao u stock Lenovo recovery, nakon toga sam odabrao drugu od dvije boot opcije (hrpa kineskih znakova tako da nemam pojma sto sam tocno odabrao) i uspio je bootat.
T0X1C je offline