View Single Post
Staro 07.04.2007., 02:31   #53
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Evo, pokušao srediti ovo kako je LAcy sve lijepo rekao, i sve ide super do posta #13 kada trebam puknuti Timeshifting za probu.

Tu mi pukne poruku "Unknown channel"

Zanimljivo je još par detalja, npr. neda mi preview (dobijem istu poruku):


Kad trebam isprobati to sa Time shiftingom, onda mi non stop stoji ovako (da hvata EPG):


A vrlo vjerojatno je greška tu negdje jer mi se ovo pokazuje (pogledati import status):


Išao sam sve kako je LAcy opisao, ali očito sam negdje fulao. Samo da napomenem da na običnom MP-u EPG radi super, ali na TV serveru mi se ovo događa.

Već je dosta kasno, a poprilično se mučim sa ovime. Ako meni nešta ne padne na pamet, molio bih ako netko ima neki prijedlog.

Fala

EDIT:
Riješio i taj problem, trebalo je samo disable-at analogni tuner (što LAcy nije nigdje napomenuo nego sam vidio u jednoj slikici )

A sada imam drugi problem, sve porihtao, sve bi trebalo šljakati, pokrenem MP (piše da je SVN instaliran) i tamo mi veli da nema tunera. Znači da se nije prikopčao na serverski dio

Ovo mi je full važno kako bi mogao stream-at bratu sliku sa tunera, pa eto, pokušavam iz petnih žila da proradi.

EDIT2:
Riješio i drugi problem. Samo je trebalo isprobavati sa različitim SVN-ima i TV-serverima.
Uspio sam kod brata stream-at signal i može gledati telku, ali sve je to još daleko od neke stabilnosti. Kada radi, radi super - kada ne, nema tog Boga koji bi sredio stvari da rade kako trebaju...

Kada sam bratu danas složio isprve nije htjelo raditi, da bi onda nakon par sati kaj nitko od nas dvoje nije dirao svoje kompove najedanput sve proradilo kako spada...šta je bilo, sam Bog zna.

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 09.04.2007. u 03:15.
Vuco je offline   Reply With Quote