View Single Post
Staro 29.03.2007., 21:43   #41
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Citiraj:
Autor ivica111 Pregled postova
Ali hvata mi analogni signal i power cinema mi prepoznaje karticu. Kabeli nisu u prekidu.Inače hvatam signal sa Vidove gore na Braču.Antena mi je fiksirana na zid sobe.OiV ne piše ništa o prekidu rada odašiljača.Btw evo probao sam sa reinstalacijom i opet ništa.Koristim win XP SP2.
Imam MediaPortal 0.2.1.0.
Nije mi jasno kako power cinema prepoznaje karticu i mogu gledati analog tv a MP ne prepoznaje apsolutno ništa.Zamisli čak i DScaler prepoznaje karticu ali nažalost nema mogućnosti reproduciranja DVB-T signala?
Što da učinim?
Nisam siguran da bi OiV igdje objavio da je došlo do prekida rada DVB odašiljača, obzirom da se radi o testnom emitiranju. Pitaj nekoga sa svog područja ili nazovi OiV i pitaj da li je kod njih sve OK.
Kažeš da možeš sa PC gledati analogni program a digitalni? To je hibridna kartica i potrebno ju je prebaciti u digitalni mod unutar settingsa PC.
MP pak (ne server) ne zna koristiti hibridne kartice i potrebno je analognu obrisati. Ako ne prepoznaje ni jednu onda driveri nisu dobro instalirani a to možeš provjeriti graph editom. Dao sam gore link na MP site gdje imaš objašnjenje kako dodati podršku za kartice.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote