View Single Post
Staro 18.06.2018., 13:46   #5595
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Napisah gore da reviewi mogu biti prva točka selekcije, jer oni koji se ponavljaju po lsitama nisu scam ako ništa drugo.

Dalje je sve na vama da istražujete i proučavate ili idete za sentimentom.

Nahajpani projekti možda neće uspjeti provesti što obećavaju, ali će se svejedno moći dobro zaraditi na njima po dolasku na burze.

Recimo hvaljeni i hajpani QKC. Veliki investitori iz private sale faze s ulozima preko 20.000 usd u trenutku dolaska na burze odmah prodaju. Njih zanima brzi povrat love koju će domah dalje uložit i ne žele čekati. Veći sell off odmah dump napravi, pa je tako i QKC potonuo žestoko. obzirom da nisam upao u ICO, ja sam ga kupio tu kad je pao, i držat ću ga dugoročno jer mislim da je to ok projekt koji će vrijedit višestruko više kroz par godina.

To je obrazac koji se često ponavlja sa ICO-ima i možete ga u većini slučajeva slijedit: po dolasku tokena na prvu burzu - odmah kratki rast, i brzi dump. ako ste ga kupili u ICO fazi možete odmah prodat, pa kasnije kupit kad padne. Nije pravilo ali u većini slučajeva je tako, pogotovo kod nahajpanih projekata.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote