View Single Post
Staro 29.07.2015., 00:44   #26
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Citiraj:
Autor Slow Pregled postova
Trebam promijeniti s860. Izbor pada na Lumia 830 (iskljucivo zbog kamere i Nokia kvalitete) i na trojac P70,X2 i Z2.
Koje su preporuke?
Ono što mi je važno:
1. da baterija izgura cijeli dan normalnog koristenja
2. da ima ok kameru
3. da nema lag-a
4. da ce dolaziti update-ovi (OS) neko vrijeme
Lumia 830 će definitivno ispuniti tvoje potrebe za sve navedeno.

Priče o lošoj kvaliteti moraš uzeti sa rezervom - većina problema vezana je uz jeftinije modele (koji se masovno kupuju pa normalno da će biti veći broj ljudi koji će imati probleme, statistika radi svoje) dok je 830 ipak mid-high range koji je tipična Nokijina kvaliteta.

Uostalom, kako da shvatiš ozbiljno osobu koja piše M$?

Nego, da se vratim na temu - meni je Vibe Shot i dalje zapeo za oko. Super mi je fora da se može prešaltati na stock Android - ovaj Lenovo UI je užasan. Problem je i cijena - na jednom sam online shopu (zaboravio kojem) vidio cijenu od 750 faking dolara! Pa ko bi normalan dao tolko para za mid-range uređaj?

Isto tako gledao sam neke video sample-ove i nisam impresioniran. Vjerojatno još nije speglano sve kako spada tako da se nadam da će software malo srediti situaciju.
https://www.youtube.com/watch?v=rEyeDa_wBJE

Zvuk je jako loš, optička stabilizacija ne radi, boje su nekako umjetne. Ne znam, iako sam još zainteresiran gore navedeni video me jako ohladio.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote