Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 30.12.2011., 00:32   #1
Prolega
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 98
T-Mobile

Možda nisam pogodio dobar podforum ali zbilja ne znam u koju kategoriju da strpam ovo, pa bih molio admina da ovo preseli ako smatra da treba.
Evo htio bih upitati članove foruma koji koriste ovu uslugu kakve su dojmove stekli, imaju li problema, itd.Htio bih iznijeti svoje dojmove. Uzeo sam predmetnu uslugu na probno razdoblje od mjesec dana za 1 kunu, čisto da vidim kako funkcionira. Ostao sam neugodno iznenađen kada sam shvatio koliko poteškoća imam u spajanju sa svojim Galaxy S smartphoneom. Naime, kada se spojim na sučelje gdje bih trebao moći odabrati ponuđeni program, često se mi se zna desiti da se ne mogu spojiti na odabrani kanal. "Loading video" traje 30-ak sekundi. Nakon toga mi se pojavi poruka "Sorry, this video or URL is not valid for streaming to this device". I tako po pola sata ili sat vremena ja se ne nemogu spojiti niti na jedan kanal. Dešavalo se da se i spojim, ali nema slike, a ima tona ili obratno Prvo sam pomislio da je mozda hardversko pitanje, ali u razgovoru sa kolegama koji također posjeduju smartphone i to sa dvojezgrenim procesorom, uvidio sam da nisam usamljeni slučaj i da hardware nije problem.Preko wi-fi mreze također pravi probleme, iako ne tako često. Pozivom službi za korisnike, ne znaju za takav slučaj Žele mi izmjeriti 3g brzinu s područja odakle se spajam. Iako sam osbno izmjerio speed testom brzinu (dl: 2736 kbps, ul: 1618) na 3G odn. HSDPA. Čak sam i vratio stariju verziju androida (2.3.3) jer se ta isporučuje sa Galaxy S2, pa rekoh možda je do toga. Naravno ništa. Kad se i uspijem spojiti, ne smijem mijenjati program jer se opet desava isto. Mišljenja sam da su u prodaju pustili poluproizvod (čitaj: čisto sr..e). Volio bi čuti kakve dojmove imaju ostali korisnici usluge.
Prolega je offline   Reply With Quote