View Single Post
Staro 11.05.2019., 21:34   #20
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Evo i ja se obavio dvije kupovine kod njih, tipkalo i komp i monitor za susjeda pa da prenesem iskustva



1. Volim tu i tamo nekome pokloniti priliku na slijepo, pa sam tako odlučio poslati upit i gore navedenom shopu.



Za probu sam naručio Roccat Suora FX tipkovnicu, javio im se na mail s upitom za ponudu.

Poslali ponudu za 30 minuta (690 kn) te mi javili da nakon uplate pošaljem broj mobitela za kontakt.

Nedugo nakon uplate nazvali su me, a ono što me ugodno iznenadilo je da smo dogovorili osobno preuzimanje, unatoč tome što nemaju poslovnicu. Preuzeo tipkovnicu, otišao doma, tipkao 2-3 sata na njoj i skužio da slovo M ne radi kako treba.

Javio im se na mail, odmah me nazvali te rekli da će odmah zamijeniti što su i napravili bez ikakvih pitanja i spominjanja servisa.



Par minuta smo popričali, dečko koji mi je donio tipkovnicu veli da su novi, konkurencija je velika pa će pokušati se probiti kvalitetom usluge i odnosom prema kupcima. Dobio sam i jamstveni od tipkovnice (Feniks) da u slučaju zatvaranja firme mogu reklamirati tipkovnicu kod uvoznika.



Prvom trgovinom sam zadovoljan, posebno jer su odmah reagirali kod problema bez dodatnih komplikacija, a hoće li ostati tako i dalje ili će se pokvariti, vidjet ćemo...




2. Susjed na moju preporuku kod njih uzeo novu konfu i monitorac, 8000 kn sve ukupno, naručili u 9 ujutro, u 17 h osobno dostavili na kučnu adresu, složenu knfu i svu pripadajuču ambalažu.
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote