View Single Post
Staro 20.09.2010., 12:00   #38
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Solo761 Pregled postova
Evo mog iskustva sa Telebitom

Prosli cetvrtak sam kupio PS3, novi, u Telebitu. Ispalo je da stvar nije nova nego reparirana. Naravno, izvana to nigdje ne pise, tek na pecatu u kutiji. Prvi problem je bio da gamepad nije davao znakove zivota pa sam morao u GMC, srecom odmah su mi dali drugi gamepad. Taj je bio OK, drugi dan napokon to slozim, stvar radi, ubacim igru i nakon 10 minuta pocne nesto urlikati, prvo sam mislio da mi nije neki vrag sa kompom pa vent upalio max brzinu. A kad ono PS3 upalio max speed, kao fen na max brzini zavija. Kazu da je PS3 glasniji od xbox-a, vraga, imam X360 iz 2006., taj je mala beba u usporedbi sa ovim.
Zovem juce Telebit i kazem sto je problem i da su mi prodali repariranu konzolu, a ne novu i da to nisu nigdje rekli te da hocu novce natrag te da im ja to vracam i kaze lik da nije politika trgovine da vracaju novce... Ostao sam paf... Lazno oglasavanje, neispravan uredjaj i nije njihova politika vratiti novce... I ne i ne, kaze jedino sto bi napravili je uzeli konzolu i poslali u GMC. Super, to mogu i bez njih, i to bolje jer sam mogu opisati sto je problem.
Donesem ponovo konzolu u GMC, ispricam sto je problem i sto su rekli u Telebitu i samo sto se nisu poceli krizati. Kazu da su ovi morali vratiti novac. No nisu, zakon kaze da nisu, pravilo sa 7 dana vrijedi samo za online shopping na nevidjeno, ne i za ovo... I da sreca bude veca, vidim 20ak kutija kod njih od repariranih konzola. Sa strane na kartonu imaju etiketu sa krupnim slovima "REFURB", znaci reparirano, kutija od mog to nema. Ali na tom mjestu ima podrapani karton, tj. tamo je bila neka naljepnica koja je uklonjena.

Cinjenica sa telebitom je da su prodali nesto sto nije ispravno i da nisu naglasili tocnu prirodu proizvoda, tj. da nije nov nego da je repariran i mozes im staviti soli na rep...


Ako koga zanima kako je taj PS3 glasan evo jubito filmica od te moje. Stoji na XMB ekranu, znaci idle, stoji tako 10 minuta, no vent cijelo vrijeme pici na max...

http://www.youtube.com/watch?v=4s2zvHvcITQ
a sto pise na deklaraciji? tko je uvoznik konzole?? Telebit je vjerojatno samo prodajno mjesto koje je te konzole dobilo od uvoznika, tako da sumnjam da oni ista znaju o tome sto su te konzole prosle...
okarm je online   Reply With Quote