View Single Post
Staro 02.11.2009., 20:53   #72
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
Citiraj:
Autor Medulin Pregled postova
i normalno kod nas u puli hg spot nema rasprodaju
Citiraj:
Autor sasuke_the_king Pregled postova
naravno, pula im je zadnja rupa na svirali. a taman sam mislio otić, pješke su mi 5 minuta. u riječkom hg spotu nema skoro ništa, bio sam lani, sve je u all mighty zagrebu. ako oću kupit nešto jeftinije moram prevalit 700 km.
koja je to ciganska firma. kao da je problem puknut rasprodaju i u pulu.

je, rasprodaja je..bio ja 2 puta tamo danas... jedino, vrlo malo ima...koliko sam skuzio, hgspot se prakticki "resetira" kao i prije par godina..

ne znam dal je netko primjetio:
Citiraj:
VELIKA SEZONSKA RASPRODAJA - OD 20% DO ČAK 50% POPUSTA! NOVOSTIZa ulaz na glavnu stranicu kliknite ovdje.

VELIKA RASPRODAJA
Od 2. studenog započinje velika sezonska rasprodaja u HGspotovim poslovnicama u Zagrebu, Splitu, Osijeku i Rijeci! Očekuju vas bogati popusti na svim artiklima, i to od 20 do čak 50%!

Popusti vrijede za plaćanje gotovinom. Koliki je popust za pojedinu grupu proizvoda, možete provjeriti u sljedećoj tablici.


PREUREĐENJE POSLOVNICA
S dolaskom nove uprave, HGspot kreće u preuređenje poslovnica i weba koje će se odvijati od 2. do 16. studenog kao priprema za nadolazeći 12. mjesec. Cilj je predstaviti se s novim konceptom, novom robom te novom, višom razinom usluge. U navedenom razdoblju, neke će poslovnice biti privremeno zatvorene te molimo cijenjene kupce za razumijevanje.

Za sve informacije, možete nam se obratiti na mail hgspot@hgspot.hr ili broj 6611 556, a za reklamacije na mail reklamacije@hgspot.hr ili broj


OBAVIJEST O IMENOVANJU NOVE UPRAVE I NADZORNOG ODBORA
Na 13. sjednici društva HG SPOT d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Avenija Dubrovnik 46 (dalje u tekstu: Društvo), održanoj 27. listopada 2009., prihvaćena je ostavka dosadašnjih članova Uprave Društva, gđe Alme Curl, gđe Sanje Biočić i gđe Arijane Suvaljko, te je za novog člana Uprave izabran g. Goran Češnovar, koji je ujedno i predsjednik Uprave.

Intencija je nove Uprave Društva imenovati g. Hrvoja Prpića kao savjetnika Uprave, koji će obavljati poslove glavnog stratega i voditelja upravljačkog tima Društva.

Postojeći većinski dioničari Društva suglasni su s imenovanjem nove Uprave, a vodeći pojedinačni dioničar Društva će povući zahtjev za sazivanje izvanredne skupštine Društva. Namjera je većinskih dioničara Društva imenovati novi Nadzorni odbor Društva s g. Sašom Lončarom kao predsjednikom Nadzornog odbora.

Namjera je nove Uprave implementirati plan restrukturiranja Društva, koji uključuje: (I) sklapanje strateškog partnerstva s ključnim dobavljačima na domaćem tržištu, (II) restrukturiranje bilance i reprogram obveza Društva, te (III) implementaciju mjera trenutnog operativnog optimiziranja poslovanja i provođenje detaljnog srednjoročnog poslovnog plana.

Navedena reorganizacija Društva osigurat će daljnju poziciju Društva kao vodećeg maloprodajnog lanca IT opreme i potrošačke elektronike na domaćem tržištu, kreirat će pretpostavke za daljnji rast na zdravim osnovama i omogućit će uredno izvršavanje obveza prema vjerovnicima.

Na pitanje kako gleda na budućnost HGspota, Hrvoje Prpić je odgovorio:

Izuzetno dobro. Nakon prvog dana rada, uvidio sam da nije sve tako crno kako se priča, novčana situacija nije tako strašna, a kvaliteta djelatnika je na osjetno većem nivou nego što se priča po poslovnim kuloarima.

Mogu samo reći da, kada bih osnivao tvrtku ispočetka, svi novi zaposlenici bili bi iz redova današnjeg HGspota.

p.s. i dodjem do pulskog vemila...mrki mrak, obavijest na vratima da je zatv zbog preuredjenja...

no, dobro da imamo eurotrade, imaju svega i ne izgeldaju kao da kriziraju
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote