View Single Post
Staro 05.04.2011., 17:24   #44
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Starsailor Pregled postova
Poanta je da pola love od primanja svih građana ide da bi se platio taj 1 klaun koji radi za kamatare od države koja je xyz broj godina iza ostatka razvijenog svijeta a pokušava se ponašati kao i razvijeni svijet, dali je xyz 100 ili 999 neka svatko sam procijeni, i tako stvar ne funkcionira.
Uostalom s kime se ja svađam, 90% vas nema za odgojit dijete kako spada a ode zdušno branite zakone zahvaljujući kojima vam je tako.
Isto tako ti ameri i slični koji nam uvaljuju ovaj software su nas toliko pokrali da nam ga trebaju doživotno otvorit da je besplatan.
Ajmo ponovno:

Citiraj:
Autor Starsailor Pregled postova
jer sam ja lovu koju sam trebao dat za taj software isplatio drzavi 30 puta
Kaj je onda na stvari?
Ti si ogorčeni poduzetnik koji je nekaj ulupal u svoju firmu, crnčio ko konj ili student, nezaposleni itd...?

Jer ako nisi poduzetnik koji je "30 puta isplatio" AutoCAD, Windoze i Office nema smisla da spamaš
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline